5. PYŽAMOVÝ ÚPLŇKOVÝ PLES (26. ledna 2013 20:00 – 2:00)

5. Pyžamový úplňkový ples byl pro nízký zájem ZRUŠEN. Peníze za Vaše vstupenky nárokujte u Vašeho prodejce. V případě problémů kontaktujte info@ph7.cz

Soutěž o vstupenky na 5. Pyžamový úplňkový ples je ukončena.

Výherci vstupenek jsou:

  • Jiří Jelínek
  • Lukáš Kobrle
  • Karsúf Imrael Akrelšah

Gratulujeme!

(Ples byl zrušen, ale tímto se nezbavujeme povinnosti patřičně odměnit výherce soutěže. Každý výherce obdrží 150,- Kč, což je cena za vstupenku.)

Jubilejní pátý Pyžamový úplňkový ples se přesouvá zpět Bonstepu Hradec Králové. Na netradiční zábavu se můžete těšit 26. ledna 2013 od 20:00.

Bonstep Hradec Králové (Nerudova 150 – cca 5 min. pěšky od hlavního nádraží)

Cena vstupenky v předprodeji je 150,- Kč, na místě 200,- Kč. (Předprodej v městských infocentrech, v síti Ticketportal, nebo mailem na info@ph7.cz)

Na Pyžamový úplňkový ples je nevhodné přijít v obleku nebo v šatech jako na běžný ples. Vstup je povolen v pyžamu. Pokud však nemáte vhodné pyžamo, vězte, že můžete přijít i v noční košili, v županu nebo v čemkoli jiném, v čem je možné spát. Do „spacího“ oblečení se pochopitelně můžete obléct až na plese, tedy pokud nepřijedete vyhřátým autem až před vchod :-). Ještě poznámka pro zmrzlíky: pod pyžamem mohou mít dívky a ženy samozřejmě silonky a pánové tradiční Jégrovo prádlo či něco jiného, co pomůže pyžamu hřát. Boty jsou na Vás, ale bačkory jsou naprosto ideální ;-).

Jaká byla atmosféra na posledním „Bonstepovém“ Pyžamovém úplňkovém plesu:

Zde je detailní plánek tanečního sálu s rozmístěním stolů (po kliknutí se zvětší).

Komentáře