život je krásný
Připravujeme

13. Hradubický běh
11. května 2019 více zde


Leonardo 12
červen 2019 více zde

Blíží se…

TOPlist

5. Pyžamový úplňkový ples byl pro nízký zájem ZRUŠEN. Peníze za Vaše vstupenky nárokujte u Vašeho prodejce. V případě problémů kontaktujte info@ph7.cz

Soutěž o vstupenky na 5. Pyžamový úplňkový ples je ukončena.

Výherci vstupenek jsou:

  • Jiří Jelínek
  • Lukáš Kobrle
  • Karsúf Imrael Akrelšah

Gratulujeme!

(Ples byl zrušen, ale tímto se nezbavujeme povinnosti patřičně odměnit výherce soutěže. Každý výherce obdrží 150,- Kč, což je cena za vstupenku.)

Jubilejní pátý Pyžamový úplňkový ples se přesouvá zpět Bonstepu Hradec Králové. Na netradiční zábavu se můžete těšit 26. ledna 2013 od 20:00.

Bonstep Hradec Králové (Nerudova 150 – cca 5 min. pěšky od hlavního nádraží)

Cena vstupenky v předprodeji je 150,- Kč, na místě 200,- Kč. (Předprodej v městských infocentrech, v síti Ticketportal, nebo mailem na info@ph7.cz)

Na Pyžamový úplňkový ples je nevhodné přijít v obleku nebo v šatech jako na běžný ples. Vstup je povolen v pyžamu. Pokud však nemáte vhodné pyžamo, vězte, že můžete přijít i v noční košili, v županu nebo v čemkoli jiném, v čem je možné spát. Do „spacího“ oblečení se pochopitelně můžete obléct až na plese, tedy pokud nepřijedete vyhřátým autem až před vchod :-). Ještě poznámka pro zmrzlíky: pod pyžamem mohou mít dívky a ženy samozřejmě silonky a pánové tradiční Jégrovo prádlo či něco jiného, co pomůže pyžamu hřát. Boty jsou na Vás, ale bačkory jsou naprosto ideální ;-).

Jaká byla atmosféra na posledním „Bonstepovém“ Pyžamovém úplňkovém plesu:

Zde je detailní plánek tanečního sálu s rozmístěním stolů (po kliknutí se zvětší).

Komentáře

komentářů