život je krásný
Get Adobe Flash player
Připravujeme

13. Hradubický běh
květen 2019 více zde


Leonardo 12
červen 2019 více zde

Blíží se…

TOPlist

Výsledky 4. Hradubického běhu zde.
Gratulujeme vítězům a všem děkujeme za účast a fajn atmostféru. Za rok (14. kětna 2011) se těšíme na jubilejním 5. ročníku naviděnou.

Foto:

Zbylo ještě pár triček velikosti „L“ z Hradubického běhu. Pokud máte dodatečně zájem o jeho koupi, ozvěte se na mail info@ph7.cz. Cena zůstává 120,- Kč.

 

Netradiční závod se uskutečnil v sobotu 15. května 2010 od 9:30 dopoledne. Jde o přátelský běžecký závod mezi městy Hradec Králové a Pardubice. Netradičnost závodu spočívá v tom, že má dva starty (každý v jednom z měst) a cíl jeden společný na půlce cesty. Trať má cca 10,1 kilometrů (z každé strany). Běží se za každého počasí.
Start Pardubice: Poděbradská ulice – zastávka
MHD „Poděbradská“ (strana u InterSparu)
Start Hradec Králové: Lipky – zastávka
MHD „Lipky“
(směr Fakultní nemocnice)(křižovatka ulic V Lipkách a Střelecká)
Cíl:
Čeperka (restaurace „U Metelků“ – zasloužené občerstvení)

Registrace:
Na email info@ph7.cz zašlete následující informace o Vaší osobě (nejpozději do 14.5.2010 18:00, jinak se můžete zaregistrovat i v den závodu na místě). Je pro nás důležité vědět předběžný počet závodníků a proto registrace mailem je zpoplatněna částkou 30,- Kč a registrace až na místě částkou 50,- Kč). Tak jako tak se platba provede až na startu.
Jméno:
Příjmení:
Věk:
Start: Pardubice nebo Hradec Králové

9:30 – registrace
10:00 – start z obou měst najednou (Hradec Králové a Pardubice)
Startovné: 30,- nebo 50,- Kč

K častým dotazům: Z obou měst budou vyjíždět auta do kterých si můžete dát batohy a další případné věci, které si převezmete v cíli – v Čeperce.

Čtvrtý ročník netradičního běžeckého závodu opět v květnu. Trasa je stejná jako ve loni. Cíl je tedy opět v Čeperce.

Mapy

Pardubice

Trasa

Podrobná mapa

Hradec Králové

Trasa

Podrobná mapa

Poznámka: Mapu k tomuto závodu nepotřebujete (zde je uvedena jen proto, abyste věděli, co Vás čeká a nemine). Trasa bude značena fáborky nebo jinak. Na start se v obou městech dostanete pohodlně pomocí MHD z hlavních nádraží.

Pro první 3 závodníky z každého města bude připravena cena.
Cesta zpět: vlakem (zastávka Čeperka je 333 m od cíle) nebo procházkou nebo doběhnutím zpět nebo doběhnutím do přátelského města nebo jinak.
(Rozhodnete-li se pro vlaky, vězte, že vlaky odjíždějí z Čeperky na Hradec Králové i Pardubice co hodinu.)
Bezpečnost a další ustanovení:

Trasa závodu je vedena pokud možno přírodou nebo méně frekventovanými komunikacemi (zcela se vyhýbá všem hlavním tahům mezi Hradcem Králové a Pardubicemi), nikde nedochází ke křížení komunikace přes semafory. Účastník závodu i přesto bere na vědomí, že se závod běží za plného provozu a bude se proto chovat dle pravidel silničního provozu. Každý běží na svou vlastní zodpovědnost. Závodník dále souhlasí, že se bude chovat dle pravidel fairplay. I když každá z tras měří cca 10,1 km, nelze trasy stoprocentně srovnávat, neboť každá vede jiným terénem.
Informace též na
www.hradubice.cz.

Poznámka: Pokud se na 10 km běhu necítíte, můžete své známé doprovodit mimo závod na kole.
Další informace jsou průběžně doplňovány.

Komentáře

komentářů